NEWSLETTER
Posielanie noviniek a last minute ponúk na Váš email
Vyhľadávanie
Typ
Krajina
Destinácia
Odchod od
Príchod do
Počet dní
Doprava
Odlet
Kategória
Strava
Cena
Názov hotela
Iba last minute
Iba first moment
Naši partneri :

Za našimi službami a Vašou spokojnosťou stoja silní partneri, pri ktorých sa nemusíte obávať o svoju investíciu do dovolenky:

 

Obľúbené destinácie

Dovolenka Egypt  krajina starobilých faraónov s azúrovo modrým morom. Výhodou Egypta je celoročne výborné počasie. K Egyptu patria  pyramídy, nádych orientu, Červené more plné pestrofarebných živočíchov a veľmi prijateľné ceny zájazdov.Viac

 Zobraziť zájazdy egypt

Dovolenka Turecko  Najobľúbenejšia krajina na dovolenky za posledné roky. Dovolenkári si v Turecko vyberajú hlavne pre vynikajúce služby, vybavenosť hotelov a chutnú kuchyňu. Lákadlom sú aj nákupy, zábava, pamiatky a teplé počasie. Viac

 Zobraziť zájazdy Turecko

Dovolenka Bulharsko  Dovolenkárov privádzajú do Bulharska kvalitné služby za nízke ceny, príbuznosť našich rečí a pohostinnosť. V letoviskách je príjemný turistický ruch s množstvom bulvárov, obchodov, reštaurácií, atrakcií.Viac

 Zobraziť zájazdy Bulharsko

Dovolenka Grécko  domovina prvej demokracie a bájneho olympu láka turistov pamiatkami, pokojnou atmosférou, priezračným morom a namodralou romantikou. Výhodou je veľká ponuka pevniny a gréckych ostrovov.Viac

 Zobraziť zájazdy Grécko

Dovolenka Tunis  obľúbené dovolenkové letovisko vďaka príjemnému teplému podnebiu, piesočnatým plážam a čistému moru. Tunisko je ovplyvnené francúskou kultúrou čo nám európanom vyhovuje. Viac

 Zobraziť zájazdy Tunisko

Dovolenka Španielsko  je prekrásna krajina s bohatou kultúrou, členitými pobrežiami, krásnym morom a príjemnou atmosférou, a príjemnými ľuďmi. Dovolenka v španielsku je proste maňána. Viac

 Zobraziť zájazdy Španielsko

Dovolenka Malorka  je najväčší a najzaujímavejší z baleárskych ostrovov, kde si prídu na svoje dovolenkári, ktorý majú radi španielsku mentalitu s nádychom exotiky.

           TOP DESTINÁCIE

Obchodné podmienky

Cestovná agentúra Dovolenky.com, s.r.o., prevádzkovateľ domény www.dovolenky.com (ďalej len CA) je autorizovaným predajcom zájazdov cestovných kancelárií(ďalej len CK), s ktorými má riadne uzavretú zmluvu o predaji zájazdov. Všetky CK sú riadne poistené a fungujú na slovenskom, českom, nemeckom a rakúskom trhu už niekoľko rokov.

Zájazdy si u nás objednávate za tú istú cenu a za tých istých podmienok ako v danej CK!

Objednávka

Každý návštevník serveru môže poslať ľubovoľné množstvo NEZÁVÄZNÝCH objednávok. CA v momente objednávania zájazdu zákazníkom, overí či je daný zájazd voľný. CA si preto vyhradzuje právo po objednávke na opravu prípadných nepresností, ktoré môžu vzniknúť pri ručnom prepisovaní zájazdu do databázy serveru. CA si vyhradzuje právo odmietnúť objednávky, ktoré neobsahujú správne telefónne číslo, sú rozporuplné, prípadne neúplné ale aj bez odpovedi zákazníka.

Vybavovanie objednávok

Po prijatí nezáväznej objednávky vykoná CA rezerváciu zájazdu.

V prípade, že to nie je možné - CA okamžite kontaktuje zákazníka a dohodne s ním ďalší postup.

Pri úspešnej rezervácii je zákazníkovi, podľa predchádzajúcej dohody, poslaná cestovná zmluva s potrebnými pokynmi na úhradu zájazdu buď e-mailom, poštou, faxom alebo kuriérom a to na náklady CA. Termíny pre platbu zálohy alebo doplatku sú pre zákazníka záväzné a CA nie je zodpovedná za následky oneskorenej platby( zo strany CK može dôjsť k stornu rezervácie zájazdu). Cestovná zmluva sa stáva záväznou v okamihu zaplatenia zálohy.

Platba

Za bežné zájazdy, objednávané skôr ako jeden kalendárny mesiac pred uskutočnením zájazdu, zaplatí zákazník spravidla 50 % z jeho plnej ceny, a následne potom, jeden kalendárny mesiac pred odjazdom, doplatí zvyšnú sumu do plnej ceny zájazdu.

  • poplatok za platbu zálohy, alebo doplatku od zákazníka na účet CA hradí zákazník
  • poplatky za platbu zálohy, alebo doplatku z účtu CA na účet CK hradí CA
  • poplatky za prípadné doplatky nesie tá strana, ktorá doplatok zapríčinila (zákazník alebo CA)
  • poplatky za vracanie preplatku zákazníkovi nesie CA bez ohľadu na príčinu

Tieto podmienky neplatia, ak zákazník platí priamo CK. V tomto prípade platia podmienky CK. Platby zo zahraničia a do zahraničia prevádzame iba výnimočne a poplatky hradí vždy zákazník.

Cestovné doklady

Potrebné doklady - vouchery, letenky, a pod. obdrží zákazník od CA alebo príslušnej CK. Závisí od termínu a krajiny, ktorú chce zákazník navštíviť. Doklady sú doručené cca týždeň pred odjazdom a napr.letenky môžu byť odovzdané až na letisku.

Zájazdy na vyžiadanie

U niektorých zájazdov je nutné vyžiadať si zájazd najskôr u partnera CK (hotel v zahraničí a pod.). V takomto prípade je CA oprávnená požadovať podľa podmienok danej CK zálohu až 100 percent ešte pred rezerváciou zájazdu, ktorá sa po úspešnej registrácii stáva záväznou, vzťahujú sa na ňu ihneď storno podmienky danej CK. V prípade neúspešnej rezervácii sa vždy vracia záloha v plnej výške, v prípade ak si zákazník nevyberie iný zájazd.

Storno podmienky

Zákazník je oprávnený stornovať objednaný zájazd nasledovne:

  • až do okamihu zloženia zálohy alebo podpisu zmluvy bez storno poplatkov
  • neskôr už podľa storno podmienok danej CK

Odmietnutie zákazníka

CA si vyhradzuje právo odmietnúť zákazníka hlavne v nasledujúcich prípadoch:

  • zákazník posiela stále neúplné alebo úmyselne nesprávne vyplnené objednávky alebo
  • posiela objednávky s vedomím, že si zájazd v skutočnosti neobjedná
  • zákazník vo viac ako dvoch prípadoch po sebe bezdôvodne nezaplatí zálohu alebo celú čiastku po potvrdení rezervácie
  • zákazník vo viac ako dvoch prípadoch nepošle podpísanú cestovnú zmluvu.

Zákazník poskytnutím svojich osobných údajov a odoslaním objednávky dáva súhlas so správou, spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom serveru. Tieto činnosti budú prevádzané v súlade s právnymi predpismi, so zákonom o ochrane osobných údajov.

Zájazdy typu "last minute" a zájazdy objednávané menej ako jeden mesiac pred jeho uskutočnením , hradí zákazník jednorázovo plnú sumu zájazdu a to na účet CA, prípadne po dohode priamo na účet CK v pobočke príslušnej banky, bankovým prevodom alebo poštovou poukážkou.

Objednávka sa stáva záväznou po podpise zmluvy oboma zmluvnými stranami a v okamihu zaplatenia zálohy.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru, dovolenky.com

     Dovolenkový raj

 

Online zájazdy od slovenských a zahraničných renomovaných cestovných kancelárii.

 

Hotline: 0905 208 208 

email:  info@dovolenky.com

Geisum Village Hotel
Geisum Village Hotel
Egypt.Hurghada
249 €

2010- 2017 © dovolenky.com 

Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

www.autoalles.sk   www.autobutik.sk