NEWSLETTER
Posielanie noviniek a last minute ponúk na Váš email
Vyhľadávanie
Typ
Krajina
Destinácia
Odchod od
Príchod do
Počet dní
Doprava
Odlet
Kategória
Strava
Cena
Názov hotela
Iba last minute
Iba first moment
Naši partneri :

Za našimi službami a Vašou spokojnosťou stoja silní partneri, pri ktorých sa nemusíte obávať o svoju investíciu do dovolenky:

 

Obľúbené destinácie

Dovolenka Egypt  krajina starobilých faraónov s azúrovo modrým morom. Výhodou Egypta je celoročne výborné počasie. K Egyptu patria  pyramídy, nádych orientu, Červené more plné pestrofarebných živočíchov a veľmi prijateľné ceny zájazdov.Viac

 Zobraziť zájazdy egypt

Dovolenka Turecko  Najobľúbenejšia krajina na dovolenky za posledné roky. Dovolenkári si v Turecko vyberajú hlavne pre vynikajúce služby, vybavenosť hotelov a chutnú kuchyňu. Lákadlom sú aj nákupy, zábava, pamiatky a teplé počasie. Viac

 Zobraziť zájazdy Turecko

Dovolenka Bulharsko  Dovolenkárov privádzajú do Bulharska kvalitné služby za nízke ceny, príbuznosť našich rečí a pohostinnosť. V letoviskách je príjemný turistický ruch s množstvom bulvárov, obchodov, reštaurácií, atrakcií.Viac

 Zobraziť zájazdy Bulharsko

Dovolenka Grécko  domovina prvej demokracie a bájneho olympu láka turistov pamiatkami, pokojnou atmosférou, priezračným morom a namodralou romantikou. Výhodou je veľká ponuka pevniny a gréckych ostrovov.Viac

 Zobraziť zájazdy Grécko

Dovolenka Tunis  obľúbené dovolenkové letovisko vďaka príjemnému teplému podnebiu, piesočnatým plážam a čistému moru. Tunisko je ovplyvnené francúskou kultúrou čo nám európanom vyhovuje. Viac

 Zobraziť zájazdy Tunisko

Dovolenka Španielsko  je prekrásna krajina s bohatou kultúrou, členitými pobrežiami, krásnym morom a príjemnou atmosférou, a príjemnými ľuďmi. Dovolenka v španielsku je proste maňána. Viac

 Zobraziť zájazdy Španielsko

Dovolenka Malorka  je najväčší a najzaujímavejší z baleárskych ostrovov, kde si prídu na svoje dovolenkári, ktorý majú radi španielsku mentalitu s nádychom exotiky.

           TOP DESTINÁCIE

Ako postupovat

GARANCIA CENY

Radi by sme Vás upozornili na skutočnosť, že cena zájazdu, ktorý si u nás zakúpite je rovnaká s cenou zájazdu danej cestovnej kancelárie, ktorá zájazd organizuje. Nie je dovolené, aby  cestovné agentúry ceny svojvoľne upravovali, t.z. nie je možné ceny ani navyšovať ani uplatňovať vlastné zľavy. Jediné zľavy, ktoré môžu všetky cestovné agentúry uplatniť, sú zľavy, ktoré zadá samotná cestovná kancelária. Z tohto dôvodu u nás nezaplatíte viac, ako by ste zaplatili v samotnej cestovnej kancelárii , alebo v iných cestovných agentúrach.

Postup od vyhľadania zájazdu až po nezáväznú objednávku :

Do vyhľadávača zadáte vlastnosti hľadaného zájazdu (krajina, termín, cena, ... atď.) Nie je nutné vyplniť všetky vlastnosti. Čím viac ich však zadáte, tým presnejší výsledok hľadania Vám vyhľadávač ponúkne. Kliknutím na vybraný zájazd sa otvorí podrobný popis a vstup do nezáväzného objednávkového formulára

 
Z výsledkov vyhľadávania si vyberte Vám vyhovujúci zájazd a kliknite na názov hotela alebo uvedenú cenu zájazdu.


výber zájazdu z ponuky vyhľadávania


Podľa zadaných kritérií vyhľadávania sa Vám zobrazia voľné termíny zájazdu do Vami vybraného hotela. Kliknite na odkaz vybrať.
Zobrazia sa Vám podrobný popis ubytovacej kapacity podľa katalógu organizátora zájazdu - cestovnej kancelárie.
Organizátora zájazdu zistíte po kliknutí na odkaz CK v pravom dolnom rohu.
V objednávaní zájazdu pokračujte kliknutím na odkaz cenník v hornej lište.Vo formulári prosím vyplňte údaje o objednanom ubytovaní, počte osôb, službách a servisných poplatkoch podľa predtlače.
Položky, ktoré neobjednávate, prosím nevyplňujte.
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že nie všetky cestovné kancelárie uvádzajú hneď v tomto kroku všetky povinné príplatky a výsledná cena zájazdu sa môže zvýšiť. Záleží to od organizátora zájazdu - cestovnej kancelárie a jej serióznom prístupe voči klientom. My túto skutočnosť nevieme ovplyvniť, ale garantujeme Vám úhradu rozdielu ceny a 20€ navyše po predložení lacnejšej konečnej cenovej ponuky na Vami vybraný zájazd.


Vyplňte údaje o objedávateľovi zájazdu, počte a veku detí, spolucestujúcich, do poznámky uveďte Vaše špeciálne požiadavky, nezabudnite zodpovedať našu jednoduchú kontrolnú otázku /ochrana proti spamu/ a kliknite na odkaz odoslať.
Údaje označené hviezdičku sú povinné!
Ihneď po preverení voľných miest vo Vami vybranom zájazde Vás budeme kontaktovať a dohodneme ďalší postup v rezervácii Vášho
zájazdu.


Rezervovať zájazd

Našli ste zodpovedajúci zájazd. Vyplňte nezáväzný objednávkový formulár a odošlite ho. Môžete zaslať ľubovoľný počet dopytov. Dopyty sú vybavované v poradí, v akom boli zaslané. Naši pracovníci rezervujú prvý voľný zájazd. V tejto chvíli dôjde k overeniu aktuálnej ceny zájazdu (od doby zaslania mohlo dôjsť k jej úprave). Alebo nám môžete kedykoĺvek zatelefonovať na 0905 208208, 0903 105 000 e-mail:info@dovolenky.com

Objednať zájazd

Telefonicky alebo emailom Vám náš pracovník oznámi potvrdenie rezervácie zájazdu a dohodne ďalší postup: vyplnenie a odoslanie cestovnej zmluvy, platbu a potrebné dokumenty.
Objednávka sa stáva záväznou, ak:

- Vyplníte cestovnú zmluvu a podpísanú nám dohodnutým spôsobom zašlete a následne uskutočníte preukázateľnú platbu zájazdu alebo platbu zálohy na náš účet.

Pokyny na cestu

Pokyny na cestu obdržíte dohodnutým spôsobom najneskôr týždeň pred odjazdom. Zájazdy Last minute sú vybavované aktuálnym spôsobom dohodnutým s našim pracovníkom.

 1. Vyberte si zájazd, ktorý Vám najviac vyhovuje pomocou rýchleho vyhľadávania stránky.
 2. Vyplňte formulár pre presnú kalkuláciu a nezáväznú objednávku a odošlite ho (objednávka je do podpísania cestovnej zmluvy nezáväzná)
 3. V krátkom čase Vás budeme telefonicky kontaktovať pre dohodnutie všetkých podrobností podľa Vašich požiadaviek.
 4. Overíme dostupnosť Vami vybraného zájazdu v cestovnej kancelárii.
 5. Po potvrdení dostupnosti zájazdu s Vami prejednáme spôsob korešpondencie všetkých potrebných dokumentov (e-mail, fax, pošta, osobné stretnutie).
 6. Doručené dokumenty vrátane cestovnej zmluvy si prečítajte, skontrolujte,doplňte požadované údaje a zmluvu podpíšte.
 7. Cestovnú zmluvu nám zašlite naspäť spolu s dokladom o zaplatení podľa doručených inštrukcií (faxom, e-mailom, alebo ju osobne vyzdvihneme na vami určenom mieste).
 8. Zaplatenie zájazdu
  • platbou cez internet (Internetbanking)
  • bankovým prevodom
  • vkladom v hotovosti v ktorejkoľvek pobočke Tatra banky
  • v hotovosti v našej prevádzke príp.. na vami vopred určenom mieste
 9. Po obdržaní cestovnej zmluvy a potvrdení o zaplatení zájazdu Vás opäť kontaktujeme a potvrdíme prijatie uvedených dokladov.
 10. Týždeň pred odjazdom dostanete cestovné pokyny (v niektorých prípadoch obdržíte podrobné cestovné pokyny priamo od cestovnej kancelárie. Letenky, vouchre (ubytovacie poukazy) a doklady o cestovnom poistení Vám však môžu byť vydané až na letisku. V prípade Last Minute zájazdov sa doba odovzdania cestovných pokynov adekvátne skracuje v závislosti od termínu zakúpenia zájazdu a plánovaného odjazdu na zájazd. Po vzájomnej dohode môže tiež nastať prípad, že podrobné informácie sú pre krátkosť vybavovacieho procesu odovzdané až pri preberaní leteniek na letisku)

Platba

Pokiaľ máte ďalšie otázky, zavolajte nám, alebo nám napíšte na info@dovolenky.com

Prijímame úhradu ceny zájazdu nasledovnými spôsobmi podľa uváženia zákazníka:

 • Vkladom v hotovosti na účet Dovolenky.com,,s.r.o.
 • Tatra Banka a.s. 29 20 88 99 64/1100
 • Zadaním neodvolateľného príkazu na úhradu na účet Dovolenky.com,s.r.o. - cestovná agentúra, prostredníctvom elektronického bankovníctva, prípadne na pobočke svojej banky (v tomto prípade je potrebné doručiť spolu s osobnými údajmi aj doklad o úhrade).
 • Platbou v hotovosti do pokladne v sídle CA, príp. na vami určenom mieste

Identifikačné údaje platby:

 • Variabilný symbol: číslo objednávky /príp. zálohovej faktúry/
 • Konštantný symbol: 0308
 • Príjemca platby/názov účtu: Dovolenky.com,s.r.o.

Bankové spojenie pre tuzemskú platbu:

 • 29 20 88 99 64/1100 - Tatra banka,a.s.

 

     Dovolenkový raj

 

Online zájazdy od slovenských a zahraničných renomovaných cestovných kancelárii.

 

Hotline: 0905 208 208 

email:  info@dovolenky.com

Geisum Village Hotel
Geisum Village Hotel
Egypt.Hurghada
249 €

2010- 2017 © dovolenky.com 

Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

www.autoalles.sk   www.autobutik.sk